Dilekçe “Ruhum Bana Aittir”

Bu dilekçede imzası bulunanlar aşağıda yazılanları beyan etmektedir :

  1. Psikolitik deneyimlerim oldu ve hepsinden kalıcı yarar gördüm.
  2. Kendi insiyatifimle hareket eden bağımsız bir birey olarak bu metodun beden ve ruh üzerindeki etkilerini tam bir farkındalıkla ve kendi özgür irademle araştırdım ve deneyimledim.
  3. Uygun maddelerin kullanımının yasaklanmasını akıl hastalıklarının iyileştirilmesi ve farkındalığın geliştirilmesi konularında kendi kaderini tayin etme hakkına yapılmış bir müdahele olduğuna inanıyorum.
  4. Kontrollü koşullar altında ve gerekli profesyonellikle yapılan psikolitik terapinin ne tehlikeli ne de sözde şarlatanlık olduğuna inanmıyorum. Tam tersi bunu insanlığın hiç bir kısıtlama olmadan yararlanması gereken modern ve etkili bir şifalanma metodu olarak görüyorum.
  5. Psikolitik terapiyle ilgilenen ya da bu maddeleri kullanan insanlara karşı yapılan karalama, dışlama ve cehalet dolu hareketleri çağ dışı ve ahlak dışı buluyorum.
  6. Psikolitik terapiye uygun olarak nitelendirilen bu maddelerin narkotik yönetmeliğ kapsamında yeniden değerlendirilmesini savunuyor ve kullanılmasının suç kapsamından çıkarılması gereğine inanıyorum.

İmza sahiplerinin gizliliğini korumak için sadece isim ve soyismin baş harfleri yayınlanacaktır. Email adresleri yalnızca yönlendirme için kullanılacak ve üçüncü kişilere verilmeyecektir.

Lütfen aşağıdaki elektronik formu doldurunuz. “Sign” (imza) işaretine basınca sizi otomatik bir linke yönlendiren bir onay alacaksınız. Lütfen imzanızı doğrulamak için bu linke basınız. Yalnızca bu onaydan sonra isminiz imzalayanlar arasında gözükecektir. Eğer bu onay mailini almazsanız lütfen spam kutunuzu kontrol ediniz. Ya da info@psychedelische-gesellschaft.org adresinden  benimle temasa geçiniz.

[emailpetition id=”1″]